Využijte nabídku mimosezónních pobytů za nižší ceny.

Hotel Radium Palace

Hotel Radium Palace

Lázeňský hotel RADIUM PALACE se nalézá uprostřed rozsáhlého lesoparku a působí v zeleni stromů jako krásný perlový náhrdelník. Budova Radium Palace byla vystavěna v roce 1912 na popud Vídeňské akciové společnosti, v jejímž čele stál hrabě Arnošt Tarrouca, na místě původního hostince. Ve své době byl Radium Palace jedním z nejmodernějších lázeňských hotelů ve střední Evropě. Vysokou úroveň si lázeňský hotel snaží udržet do dnes.

Hotel disponuje celkem 160 stylovými jedno-, dvou- a třílůžkovými pokoji, které jsou rozděleny do 5 kategorií: Apartmány, Superior Plus, Superior, Juniorsuite a I.A. Celkem 4 pokoje jsou bezbariérové a pokoje na 5. patře jsou klimatizované (kategorie Juniorsuite). Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou nebo vanou, županem a fénem, WC, TV se satelitními programy, minibarem, trezorem a telefonem. Dětská postýlka je k dispozici zdarma.

Suite Madame Curie, Premium a Standard

Komfortně zařízené prostorné pokoje se salónkem a výhledem do údolí, TV se satelitními programy, minibar, radiobudík, telefon, trezor, Wi-fi připojení zdarma, komfortní koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan. Ke službám patří stravování v a la carte Modré restauraci a Vincentka 0,7 l každý den na pokoj zdarma.

Superior plus

Vzdušné a prostorné pokoje s výhledem do údolí, koupelna s vanou, WC, bidet, fén, župan, TV se satelitními programy, minibar, radiobudík, telefon, trezor, wifi připojení zdarma. Ke službám patří stravování v a la carte Modré restauraci a Vincentka 0,7 l každý den na pokoj zdarma.

Superior

Komfortně zařízený prostorný pokoj s výhledem do údolí, koupelna se sprchou či vanou, WC, bidet nebo bidetová sprška, fén, župan, TV se satelitními programy, wifi připojení zdarma, telefon, radiobudík, minibar, trezor.

Juniorsuite

Dvě menší místnosti (ložnice a obývací místnost) nejsou odděleny dveřmi, koupelna (vana či sprcha), WC, fén, župan, telefon, TV se satelitními programy, radiobudík, minibar, trezor, wifi za poplatek.

Pokoj I.A

Pokoje jsou standardně vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, županem, telefonem, TV se satelitními programy, radiobudíkem, minibarem, trezorem, wi-fi za poplatek.

Strava

Ve 4 hotelových restauracích / Francouzská, Mramorová, Zrcadlová, Malá / jsou podávány pokrmy jak domácí, tak i zahraniční kuchyně. Snídaně jsou podávány formou bufetu. K obědu je k dispozici studený raut a výběr z 6 teplých pokrmů, z toho 2 dietní jídla a 1 vegetariánské. K večeři studený raut a výběr z 6 teplých pokrmů, z toho 1 dietní a 1 vegetariánské jídlo. Všechna teplá jídla jsou servírovaná obsluhou. V Modré restauraci, která náleží kategorii Apartmán a Superior Plus, jsou servírovány pokrmy a la carte. Dle volných kapacit je možnost si stravování v této restauraci dokoupit.

Léčení

Hlavní nabídkou jsou kvalitní léčebné programy, vybrat si můžete i z doplňkových relaxačních a wellness pobytů. Procedury a cenově výhodné balíčky je možné dokoupit na wellness recepci dle volných kapacit. Procedury jsou dostupné i tělesně postiženým. Poskytována je nepřetržitá zdravotnická službu.

 

Služby

 • Recepce - nepřetržitá služba
 • Směnárna
 • Internetový koutek, WIFI
 • Žehlírna
 • Parkoviště s obsluhou za poplatek, pro držitele karty ZTP sleva, možnost rezervace parkování za poplatek
 • Kavárna s letní terasou
 • Koncertní sál
 • Noční bar s živou hudbou (koncerty dle kulturního programu)
 • Wellness recepce
 • Malý vodní svět - součástí je whirpool, Kneippův chodník, parní sauna. K dispozici suchá a infra sauna za poplatek, volný vstup do rehabilitačního bazénu je pro hotelové hosty ve vyhrazených časech v odpoledních hodinách a o víkendu /info na wellness recepci/.
 • V blízkosti hotelu je Lázeňské centrum Agricola, kde je k dispozici plavecký bazén s brouzdalištěm a atrakcemi pro děti, finská, parní a infrasauna, tobogán s dojezdovým bazénkem a whirlpool. Vstup dětí do 10 let pouze v doprovodu dospělých.
 • Kiosek s prodejem denního tisku a suvenýrů
 • Kosmetika, kadeřnictví, manikúra – pedikúra

Z technických důvodů může být u některé z nabízených služeb omezen provoz.

Hotel je zcela nekuřácký.

Věnujte prosím pozornost termínu provozní přestávky v hotelu Radium Palace v období od 28. 11. 2016 do 7. 1. 2017 včetně

Fotogalerie z hotelu Radium Palace

radim_palace_001
radim_palace_002
radim_palace_005
radim_palace_006
radim_palace_007
radim_palace_008
radim_palace_009
radim_palace_010
radim_palace_011
radim_palace_012
radim_palace_013
radim_palace_015
radim_palace_016
radim_palace_018
radim_palace_024
radim_palace_026
radim_palace_027
radim_palace_030
radim_palace_032
radim_palace_034
radim_palace_035
radim_palace_036
radim_palace_038
radim_palace_040
radim_palace_042
radim_palace_044
radim_palace_045
radim_palace_046
radim_palace_047
radim_palace_048
radim_palace_052
radim_palace_054
radim_palace_056
radim_palace_057
radim_palace_058
radim_palace_060
radim_palace_061
radim_palace_062
radim_palace_063
radim_palace_066
radim_palace_069
radim_palace_070
radim_palace_071
radim_palace_072
radim_palace_073
radim_palace_074
radim_palace_076
radim_palace_079
radim_palace_080
radim_palace_081

Galerie

behounek_01
behounek_02
behounek_03
behounek_04
behounek_05
behounek_06

O městě

znak

Jáchymov, lázeňské městečko s necelými třemi tisíci obyvatel, leží na severozápadním okraji Čech a je součástí Karlovarského kraje. Nedaleko města vystupuje mohutný hřbet hory Klínovec. Nadmořská výška města je v dolní části 560 m.n.m. a v horní části 750 m.n.m. Je zde podhorské klima, v zimě drsnější. Jižní svah Krušných hor, do kterého je město vklíněno, jej chrání proti severním větrům. Město je právem nazýváno branou Krušných hor. Město prvních radonových lázní s bohatou hornickou minulostí (stříbro, uran) a ražbou tolarů, nabízí vhodné podmínky pro zimní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku.