Využijte nabídku mimosezónních pobytů za nižší ceny.

Léčebné lázně Jáchymov

Léčebné lázně Jáchymov

Akciová společnost Léčebné lázně Jáchymov existuje již od roku 1992. Je to pouhý zlomek času proti téměř stoleté historii lázní v Jáchymově a proti několika staletím, po která je znám léčebný účinek radonové vody na lidský organismus. Novodobou tradicí pro Lázně Jáchymov je medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň stravovacích a ubytovacích služeb. Taková tradice zavazuje. Věříme, že získáním prestižního ocenění "Lázeňská společnost roku 2008 a 2012" se podařilo na tuto tradici navázat.

Zdejší odborné vyšetřovací metody a balneologické postupy se pružně mění s každým pokrokem a novými poznatky lékařské vědy. Modernizovat v jáchymovském pojetí znamená také dávat novou tvář tamním překrásným budovám a používat moderní metody řízení lázeňského podniku. Nesporným oceněním kvality a pracovního úsilí Léčebných lázní Jáchymov jsou prestižní certifikace.

Léčebné lázně Jáchymov zaměstnávají více než 550 zaměstnanců zdravotnických i jiných profesí. Zdejší lékaři patří odborným vzděláním i lidskými kvalitami k těm nejlepším. V místě těžby radonové vody, v dole Svornost, pracuje dokonce dvacet horníků. Společným úsilím vytvářejí co nejvlídnější atmosféru lázní pro ty, kteří jsou nejdůležitější součástí tohoto živého organismu – pro klienty. Lázně Jáchymov navštíví každoročně více než 20000 lázeňských hostů a stráví tu průměrně 17 dnů. Jejich zájmu a spokojenosti s poskytovanými službami si v Jáchymově cení nejvíce.

Cílem každé společnosti je spokojený klient. V Léčebných lázních Jáchymov dodávají – zdravější klient. Stejně jako empirické vědecké studie potvrzují prokazatelný léčebný účinek radonové vody, tak i individuální dotazníky pravidelně potvrzují zlepšení zdravotního stavu zdejších hostů. Lázně Jáchymov jsou jedinečné. Naprostá většina hostů se do lázní opakovaně vrací. Desátý, dvacátý i třicátý pobyt v Lázních Jáchymov není výjimkou, rekordmanem je pak klient, který lázně navštívil padesátkrát.

Jáchymovské lázně nabízejí unikátní léčbu pohybového aparátu pomocí radonové vody.

Léčení pomáhá při:

  • onemocnění kloubů
  • periferního nervového systému a páteře
  • kožních nemocech
  • vylepšuje stavy u nemocných cukrovkou nebou dnou
  • zlepšuje stavy po úrazech a operacích
  • specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby
  • oběhové ústrojí (některé indikace)

Galerie

behounek_01
behounek_02
behounek_03
behounek_04
behounek_05
behounek_06

O městě

znak

Jáchymov, lázeňské městečko s necelými třemi tisíci obyvatel, leží na severozápadním okraji Čech a je součástí Karlovarského kraje. Nedaleko města vystupuje mohutný hřbet hory Klínovec. Nadmořská výška města je v dolní části 560 m.n.m. a v horní části 750 m.n.m. Je zde podhorské klima, v zimě drsnější. Jižní svah Krušných hor, do kterého je město vklíněno, jej chrání proti severním větrům. Město je právem nazýváno branou Krušných hor. Město prvních radonových lázní s bohatou hornickou minulostí (stříbro, uran) a ražbou tolarů, nabízí vhodné podmínky pro zimní sporty, pěší turistiku i cykloturistiku.